Kryefjala Logo

Dj Geek se ka harruar Dafinën…

14 Korrik, 2023 | 9:42 am

Megjithëse secili tashmë ka jetën e tij, duket sikur Dj Geek se ka harruar Dafinën. Ajo ka publikuar së fundmi këngën e re “E para/i pari” me Alban Skënderaj dhe Geek e ka postuar në profilin e tij, madje duke e komplimentuar ish të dashurën e tij. Thuhet se Dj Geek është tashmë në një lidhje dashurie me Keisi Meidinin (e cila nuk e dimë seç mendim ka për këtë postim), ndërsa Dafina është e lidhur me një biznesmen nga Kosova. Dafina i ka bërë repost storyt të Dj Geek, duke lënë të nënkuptohet se miqësia mes tyre vazhdon…

IMG 4156

Të ngjashme