Kryefjala Logo

Dj Geek feston ditëlindjen, Dafina i bën dedikim romantik!

10 Shtator, 2022 | 10:44 am

Ditën e sotme Dj Geek feston ditëlindjen, ndonse nuk kishte si të ndodhte ndryshe e dedikimin romantik e ka marrë pikërisht nga partnerja e tij Dafina Zeqiri.

Ajo ka publikuar foto duke u puthur në Instagram e përbri shkruan: “gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime, shoku dhe dj më i mirë”. E pra ata janë një ndër çiftet mjaft të pëlqyer të publikut e jo vetëm.

Shpeshherë ata ndajnë dedikime plot dashuri për njëri tjetrin.

C8BA7274 9102 4B03 B84F 0F973B164E02

Të ngjashme