Dj Geek e surprizon per Shen Valentin, reagimi i Dafina Zeqirit per te mos u humbur!

3 muaj më parë

Prej kohesh tashme Dafina dhe Dj Geek jane ne nje marredhenie se bashku, madje kane lancuar dhe projekte ku te dy jane protagoniste.

Geek i ka bere Dafines nje buqete me lule per Shen Valentin, e teksa ja con tek makina ajo ka mbetur goje hapur.

Ata duken nje cift mjaft i lezetshem bashke, ku shpeshhere nuk mungojne as surprizat.

Të ngjashme