Dj Geek e kafshon ne te pasme, video qe nuk duhet humbur nga Dafina Zeqiri

2 vite më parë

Prej pak kohesh Dj Geek dhe Dafina Zeqiri kane bere publike lidhjen e tyre. Tashme ata nuk ngurrojne te bejne dedikime ne rrjetet sociale dhe komente tek njeri tjetri.

Se fundmi video e Dafines ne Insta Story na ka lene me goje hapur. Ajo ka publikuar nje video teksa qendron shtrire ne plazh dhe Geek afrohet e kafshon ne te pasme.

Ata jane nje cift pa komplekse dhe nje nder me te preferuarit e publikut.

Të ngjashme