Kryefjala Logo

Dj Geek dhe Dafina bëjnë veprimin e papritur!

7 muaj më parë

Dafina dhe Geek janë ndarë, të paktën kështu u aludua, ama dyshja po tregon të kundërtën.

Ajo ç’ka ka mbetur mes tyre është dashuri. Kështu tregon sot Dafina teksa ka postuar një foto të Geek, ku duken se janë në aeroport.
”Gjithmonë dashuri”- shkruan Dafina.

E për ta përforcuar këtë, edhe Geek ripostoi këtë foto duke shkruar: Gjithmonë!
Dyshja largoi fotografitë e përbashkëta nga rrjetet sociale, duke konfirmuar se kishte krizë mes tyre. Sipas mediave, arsyeja e krizës në çift ka qenë një hap madhor për të ndërmarrë në lidhje me të ardhmen e tyre.

Përflitet se Dafina ka kohë që ka shprehur dëshirën e saj për t’u bërë nënë, por DJ Geek mesa duket nuk ka qenë i gatshëm për të marrë këtë përgjegjësi për momentin.

80997FC5 80EC 45F6 97D2 9675DD1D450C

Të ngjashme