Kryefjala Logo

Dj Geek e ka ditëlindjen në shtator por Dafina e “hoqi qafe” sikletin e dhuratës …

21 Maj, 2022 | 3:32 pm

Ua qajmë hallin atyre që nuk dinë se çfarë të zgjedhin për dhuratë kur miqtë, partnerët apo familjarët tanë kanë ditëlindjen, pasi nuk di çfarë tu zgjedhësh.
Ndërsa Dafina Zeqiri duket se i ka patur idetë super të qarta pasi partnerit të saj, Dj Geek ja ka bërë dhuratën e ditëlindjes 4 muaj përpara.

”Një dhuratë para kohe nga gruaja”, shkruan Dj i njohur, ndërsa Dafina ja kthen duke i thënë se, “jam e dashura më e mirë në botë”…

1BDF1AA6 AF5F 46ED BFC3 AF5B9C0993F6 DFE42B07 ECA6 4EAB AA4D AE9F7323638F

Dhurata është shumë e bukur dhe mesa duket një motorr i tillë ka qenë i preferuari i Dj Geek, përsa kohë Duffye mezi ka pritur t’ja dhurojë. Dhuratat janë gjithnjë të bukura (pavarësisht se kur i marrim ato) kështu që Dafina meriton një bravo për këtë gjest.

Të ngjashme