Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

Dita erdhi:Bora Zemani ben hyrjen e saj sonte ne Big Brother Vip

Sonte ne spektaklin e Big Brother Vip Albania do te ndodhe ajo qe prej javesh flitet dhe shkruhet.Po flasim per perballjen e supozuar midis Donaldit,Semit dhe Bora Zemanit!

Ne videon permbledhese te asaj cfare do te shohim sot ne faqen zyrtare Instagram,permendet nje hyrje e papritur dhe shoqerohet me foton e Bores.

Hyrja e saj eshte per shoqen e ngushte Semin,per ish-in Donaldin apo ne nje rruge do mbaroje dy pune dhe do meret me te dy ata?

Beni kokoshkat gati sepse ne tek Kryefjala nuk do te na shpetoj asgje sonte dhe do kujdesemi qe lajmi te vije edhe tek ju te paret..si gjithmone dmth.

Latest Posts

Don't Miss