Kryefjala Logo

Disa muaj pas lindjes,Eliona Pitarka zbulon emrin e veçantë të vajzës së dytë

26 Dhjetor, 2023 | 11:22 am

Eliona mirëpriti në maj vajzën e saj të dytë dhe ma e zbuloi vetë në faqen e saj Instagram,por pa treguar emrin e vogëlushes.

Disa muaj kanë kaluar dhe tani sërisht përmes një postimi në Instagram,zbuluam se emri i bebes është ‘Sansa’.

Aktorja ndau detajin, në një video në Instagram ku mbizotëron ngjyra rozë. Në jastëkun e bebushes shkruhet ‘Sansa’.

Aktorja është nënë e dy vajzave. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan detaje nga përditshmëria për të shuar kuriozitetin e ndjekësve të saj. Po ashtu kemi parë që rrjetet sociale, Pitarka i përdor si një urë komunikimi për problematika të ndryshme me të cilat hasen nënat duke sugjeruar këshilla të ndryshme nga përvojat e saj.

Të ngjashme