Dikur tha për Fifin se ishte si fuçi,sot Anna Lika flet sërisht pas futjes së saj në ‘Big Brother’

1 vit më parë

Anna Lika ishte e ftuara e Ronaldo Sharkes ne “Expuls”.

Teksa po fliste për filmin Anna nuk i shpëtoi edhe  pyetjeve provokuese. Ronaldo ngacmoi në fund Annën edhe për sherrin me Fifin i cili ndodhi dy vite më parë, ku gjithçka nisi nga një intervistë e Anna Likës po për Ronaldo Sharkën, ku aktorja asokohe e quajti këngëtaren balenë dhe fuçi uthulle.

Ronaldo Sharka: Big Brother e ka parë?

Anna Lika: Nuk kam pas kohë, jam e angazhuar.

Ronaldo Sharka: E di ti për çfarë të pyes unë….

Anna Lika: Jooo…

Ronaldo Sharka: Seç është një konkurrente aty me shkop.

Anna Lika: Aaaa, Fifi. Me Fifin jemi pajtuar, jemi shoqe te mira. Ti nuk bën dot më lajme me mua, jo jo jo. Se nga emisioni jot dolën ato

Të ngjashme