Dikur modele? Ja si dukej Bora Zemani ne pasarele!

5 muaj më parë

Bora Zemani duket se ka provuar cdo gje ne kete jete, madje ka qene edhe ne rolin e modeles.

Se fundmi ne Tik Tok po qarkullon nje video e Bores ne pasarele. Ajo duket shume e vogel ne moshe dhe e fresket pa asnje nderhyrje.

Gjithesesi mund te themi se simpatike ka qene dhe atehere.

 

Të ngjashme