Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Dielli i Arbana Osmanit sot ben 1 vjec.Dedikimi dhe festa

Arbana Osmani pak ore para transmetimit direkt te Big Brother Vip po feston dicka shume te rendesishme,lindjen e djalit te saj te dyte,Diellin.

Femija i ardhur ne jete nga dashuria me partnerin Eduart Grishaj feston sot vitin e pare si banore i tokes duke dhuruar dhe duke marre shume dashuri.

Dedikimi i Arbanes eshte shume emocionues,fundja cdo nene i dalin nga zemra fjalet per femijet.

“Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë dhe se Dielli mund të lindë sërish.
Ma ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë, mama”

Sigurisht qe nuk mungojne fotot me Jonin qe duket te jete nje vella i madh shume i kujdesshem dhe i dashur me te voglin.Sot Arbana ka mbledhur njerezit me te afert per te festuar kete dite ne nje atmosfere te ngrohte dhe dite me diell si emri i te festuarit.

Gezuar Vogelush!

Latest Posts

Don't Miss