Dhurata qe Bora Zemani i ben vellezerve Veshaj per kete fundvit

7 muaj më parë

Ky vit ka qene jo pak i zhurmshem per Bora Zemanin dhe shkak ka qene pikerisht ai: Donald Veshaj. Ndonse trazirat kishin marre dhene Bora kishte vendosur te mos reagonte.

Por duket se ne diten e fundit te vitit ajo ka vendosur qe ta mbylle njehere e mire kapitullin e Donaldit.

Sot Bora ka hequr nga Instagrami vellezerit Veshaj si dhe te gjithe Ramosajt. E pra vit i ri, fillim i ri!

Të ngjashme