Kryefjala Logo

Dhurata Dora po i afrohet Era Istrefit…

1 vit më parë

Një nga këngët më të suksesshme shqiptare mund të themi me plot gojën që është “Bon Bon” i Era Istrefit. Ajo është krijuar 6 vjet më parë nga vetë Era dhe u kthye në një nga këngët më virale në gjithë botën, aq sa njerëzit e cilësuan Erën si fëmijën e Sias dhe Rihannas. Sot kënga numëron afro 900 milion klikime në Youtube.

A0713183 3A46 4D24 829E 0A6625FC96D5

Me të njëjtat ritme suksesi duket se po ecën edhe kënga “Zemër” e Dhurata Dorës dhe Soolking. Ajo numëron që prej ditës së djeshme 700 milion klikime në Youtube dhe është një nga këngët më të dëgjuara jo vetëm ne trevat shqipfolëse por edhe më gjerë…

57F11522 4BA6 42C4 9E90 BD2728DB1FCE

Madje pak kohë më parë Dhurata i bëri Soolking një ftesë publike për një “Zemër 2”, kështu që s’na mbetet gjë tjetër veçse ti rishohim përsëri bashkë, po pse edhe një duet me Dhuratën dhe Erën do të ishte fantatik.

Të ngjashme