Kryefjala Logo

Dhunë në BBVK:Edona godet Shqipen!

2 muaj më parë

Debatet midis Edonës dhe Shqipes kanë degraduar deri aty sa është tentuar dhuna fizike.Fjalët mesa duket nuk kanë mjaftuar për Edonën e cila në gjaknxehtësi e sipër i ka hedhur Shqipes shishen e ujit duke e lagur atë.

Momenti i eskalimit të tensioneve u pa në transmetimin e drejtpërdrejt në kanalet live të programit dhe mbetet Prime i së premtes pët të marrë vesh nëse do ketë masa për Edonën.

Të ngjashme