Detaji që bëri diferencën dhe vërtetoi që kënga e Donaldit është dedikim për Borën

7 muaj më parë

Ditën e djeshme Donaldi lajmëroi se do të nxirrte këngën e tij të re dhe sigurisht pati shumë aludime se kujt i dedikohej.

Tani nuk ka më vend për dilema. Detaji i numrit 5 në këngën “Nuk je” tregon qartë se është një dedikim për Borën pasi rikujtojmë që kjo datë shënjonte dhe përvjetorin e tyre të lidhjes.

E pra e pranon apo jo duket se kjo dashuri i ka mbetur pikë në zemër Donaldit, ndonse Bora nga ana tjetër nuk ka bërë asnjë lloj reagimi.

Të ngjashme