Kryefjala Logo

Deputetja shqiptare ka një mesazh: Bëni për “hater-sat” show sa më të mirë

28 Prill, 2022 | 10:18 pm

Aktorja dhe deputetja e njohur nga Kosova, Adriana Matoshi ka qenë kryefjalë e mediave të Shqipërisë e Kosovës. Fillimisht ajo u komentua për historinë e dashurisë me futbollistin Keith Groeneveld.
22 vjecari nga Afrika dhe aktorja e njohur i kanë dhënë fund lidhjes së shumëpërfolur dhe tani nuk ndiqen më as në rrjetet sociale.

C74E7F29 B74D 4324 B459 47F223A4CEB6

Përpos kësaj disa ditë më parë Adriana u përfol gjithashtu edhe për stilin e saj të cuditshëm të veshjes në Parlament. Ajo u vesh me një “hoodie” atlete dhe tutu, veshje jo fort e përshtatshme për një instiutcion ligjvënës.

9CC15C4F 1E68 4A06 87FC 626439049D74
Deputetja e Vetvendosjes nuk e ka kaluar këtë moment pa një reagim duke thënë se, “veshjet e mia gjithmonë janë artistike, pasi unë, mbi të gjitha, jam artiste, dhe ashtu do të mbetet përjetësisht”.

85DFC4A7 C1EF 4E97 8F0F 5C04AAE3AEAC

Por mesa duket nga të gjitha ngjarjet e kohëve të fundit Adriana është lodhur shumë dhe sot në rrjetet sociale ka shpërndarë këtë shprehje:

F2D61CD9 7ACE 4EB2 A612 2311814D27B0

“Askush nuk ju sheh më shumë se ata që nuk ju kanë qejf ndaj jepini atyre një show të mirë”… Për kë ta ketë patur vallë këtë postim?!

 

 

Të ngjashme