Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Akuza te renda! Denoncim ne Kryefjala.com: Djemte nga Perputhen nuk i nxorren vajzat por Olsa!


Diten e djeshme nga Perputhen jane larguar 3 djem Redi, Taulanti dhe Eklajdi per tu hapur vendin 3 djemve te tjere qe ishin ne pritje. Ne emision u tha se zgjedhjen per largimin e tyre ne fakt nuk e kane bere vajzat, por vete produksioni!

Ne faqen e Kryefjala.com ka mberritur nje denoncim nga nje i aferm prej njerit nga konkurrentet, ku shkruan:

”Mirmbrema, jam shume i revoltuar per largimin e djemve sot nga Perputhen, sidomos per Eklajdin, mu duk vetja shume pa ze ne kte vend me kaq shume njerez te poshter. Ai ishte ne nje takim me Mikelen qe nuk e dhane fare ne tv, madje i kane prere shume momente me justifikimin se nuk e kishin pare te arsyeshme ose nuk kishin kohe. Kur Eklajdi u beri surprizen me lule vajzave Olsa i tha do te mbeshtes e tani e hoqi. Votimi nuk eshte bere nga gocat, por i ka vendosur Olsa kush do ikte, biles u ka thene e kam vendosur se kush do iki, s’je i pershtatshem per kete emision se keshtu dua une. Gocat ne anen tjeter kane thene se kemi prit qe iken ti”.

Tani me, gjerat po behen vertete te rende, keto jane deklarata te cilat krijojne lehtesisht debat, ndonse eshte vetem njera ane e medaljes.

Latest Posts

Don't Miss