Kryefjala Logo

Denisi kapet mat me një vajzë tjetër, reagimi Xhesikës: Mos tall b*thën me mua, se më çave zemrën!

2 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme Denisi i Love Island Albania ka qenë i ftuar në Glamour Zone. Ai i ka bërë një prank Xhesikës.

Denisi i ka dërguar një foto të motrës ku ishte me një vajzë tjetër dhe ajo ja ka dërguar Xhesikës. Kaq mjaftoi që Xhesika të ulëriste në telefon duke e ofenduar Denisin dhe duke qarë.

“Mos tall b*thën me mua, më cave zemrën në dysh”- thoshte mes të ulëriturash Xhesika. Për më tepër ndiqni videon;

Të ngjashme