Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Del fotoja e pare e Alvises dhe Hysenit bashke!

Historia e Alvises dhe Hysenit ka ngaterruar rrjetin ditet e fundit. Nje lidhje qe nuk u mor vesh kur mbaroi e kur filloi.

Se fundmi ne rrjet po qarkullon nje foto e Hysenit dhe Alvises kur kane qene ne lidhje se bashku. Duket se kjo foto eshte shkrepur kohe me pare. Ndonse ata jane kujdesur qe mos kene asnje foto bashke prap nuk kane mund te shpetojne.

Latest Posts

Don't Miss