Deklatara shokuese e Granitit:”Fifi nuk doli se ishte me probleme, e detyruan në dhomën e rrëfimit”

7 muaj më parë

Granit Cana ishte  i ftuar në emisionin Prive me Liberta Spahiun.

Ai tregoi detaje nga aventura e tij në këtë program ku sigurisht foli edhe për largimin e Fifit duke thënë se largimin e saj mund ta kenë kërkuar familjarët dhe jo ajo vetë.

Për herë të parë sqaroi dhe çështjen me Arjolën e cila në shtëpi pretendonte se dinte diçka më shumë për Granitin nga jashtë.Ish-futbollisti  e konsideroi “fake” lajmin se ka pasur diçka me shoqen e Arjolës.

Të ngjashme