Kryefjala Logo

Deklarata e Amosit për Luizin tejkalon çdo skenar filmi horror

16 Janar, 2023 | 10:26 am

Ky edicion i dytë i “Big Brother VIP” po tejkalon çdo kufi etik dhe moral. Një skenë tjetër “horror” u përshkrua nga Amos Zaharia, që i tregonte banorëve të “BB” si do ta dënonte ai Luizin, nëse do të kishte mundësi.

Pjesë nga biseda e Amosit:

Kristi: Çfarë do t’i bëje? Do ta vrisje?

Amos: Jo, nuk do ta vrisja. E di unë se çfarë do t’i bëja, atë që meriton. Do ta çoja në mal, do ta zhvishja lakuriq, do ta xhiroja, do t’i thoja kërko falje. Pastaj shikoje ti, i jep më gojës…

Ja ku i gjetët skenaristët për filmat e ardhshëm se vetëm ankoheni që kanë mbaruar./Iconstyle

Të ngjashme