Kryefjala Logo

Deklarata bombë e banorit:”Blero më ftoi në tualet dhe drejtoi dorën tek organi gjenital”

2 Dhjetor, 2023 | 10:58 am

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, Besi ka treguar një situatë që sipas tij ka ndodhur në ambientet e tualetit të shtëpisë.

Besi, ka pretenduar se e ka pyetur Bleron “se si ishte?”, dhe ky i fundit e ka ftuar tek ambienti i tualetit.

“Më ftoi tek pjesa e WC-së të të tregoj se a jam mirë, dhe kur shkova atje, i drejtoi duart tek organi gjenital”, ka thënë Besi ndër të tjera.

Kurse Blero e mohoi këtë gjë duke e akuzuar Besin se është duke gënjyer dhe nuk është i drejtë.

Të ngjashme