Kryefjala Logo

Dedikimi i Romeos ndaj Borës na la pa fjalë!

5 muaj më parë

Marrëdhënia e Borës me vëllain e Donaldit, Romeon është për t’u patur zili! Ata janë kaq mbështetës ndaj njëri-tjetrit, si në momente të vështira aq edhe të bukura, si të ishin motër e vëlla.

Epo këtë herë vlerësimi që i ka bërë Romeo ‘kunatës’ së tij, duket se ka kaluar çdo pritshmëri.

Aktori i humorit ka postuar së fundmi një foto në ‘Instastory’ ku shfaqet i përqafuar me Borën, dhe këtë moment ai e përshkruan me shprehjen e famshme: Kush ka motër botën ka.

9BB971A7 2B95 45C1 8368 7F20F401C035

 

Të ngjashme