Kryefjala Logo

Debati me Dea Mishel i kushton shumë Luizit!

15 Korrik, 2023 | 2:28 pm

Debati i Luizit dhe Dea Mishel ka qenë kryefjala e ditëve të fundit. Rikujtojmë që debati nisi pasi Luizi e shau gjatë koncertit në Shkodër, e në anën tjetër as Dea nuk ja përtoi.

Por duket se shumë njerëz kanë mbajtur anën e Deas dhe kjo është ndjerë edhe në Instagramin e Luizit. Mediat shkruajnë se këtë javë Luizi ka humbur rreth 5000 followers.

Të ngjashme