Kryefjala Logo

Debate mes vajzave të BBVA3:”Më kanë thënë ca gjëra për ty,ke pasur partner..”

16 Janar, 2024 | 8:42 am

Nuk është bërë ende java nga nisja e Big Brother Vip Albania 3, por debatet mes banorëve janë ndezur. Së fundmi, gazetarja Ilnisa Agolli ka ironizuar këngëtaren Vesa Smolica, pasi kjo e fundit i ngatërroi emrin. Ilnisa tha se i ka shumë miq shqiptarët e Gjakovës, ndryshe nga afrimiteti që ka me Vesën. Kjo e fundit, me ironi e pyeti nëse gazetarja ka pasur partner nga Kosova.

Vesa:Ti je arsyeja pse kapesh me njerëz me fjalë, mos u kap me fjalë

Ilnisa: Mos më hajde mrapa mi. Unë doja me pushu me një njëri që kam urë respekti.

V: Nuk të lexoj mendjen ty

Ilnisa: Nuk po kuptohemi

Vesa: Sa i përket emrit, nuk mbaj mend mirë. Mua më thanë Vjosa, s’ka lidhje me Vesën

Ilnisa: Kishim dhe miq të përbashkët. Nuk të kanë thënë ty kush jam. Më thanë ca gjëra për ty që s’po ti them. Gjërat e mira që donin ata të ndodhnin…ti duket sikur s’je nga Gjakova

Vesa: Nëse s’jam shoqja jote, s’jam nga Gjakova e? Ata gjakovart a kanë fjet me ty në një dhomë?

Ilsnia: Më shumë

Vesa: Ça ke pas në Gjakovë, ke pas në partner?

Ilnisa: Pse duhet me fjet në krevat me një burrë me pas partner? Ke nevojë për një dush

Vesa: Edhe ti ke nevojë për informacion. E dheza njonën, hodha benzinën. Si e kishte emrin Drin?

Të ngjashme