Kryefjala Logo

Dea reagon pas largimit nga BB VIP

14 Shkurt, 2024 | 3:33 pm

Mbrëmjen e djeshme është bërë një nominim i dytë ku banorja më pak e preferuar ka rezultuar Dea Vieri e cila është larguar nga shtëpia.

Pas kësaj, Dea ka reaguar ditën e sotme në një video në Tik Tok teksa ka përdorur zërin e Kices e cila thotë: Pse dola? Dola, nuk është ndonjë gjë interesante.

E pra, duket se askujt nuk i pëlqen dalja nga BB dhe pse përpiqen ta pranojnë.

Të ngjashme