Kryefjala Logo

Dea Mishel preket nga mesazhi i të ëmës: Ma, do shkoj në finale!

15 Mars, 2023 | 5:46 pm

Ditën e sotme banorët e BB kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre, ku mes tyre ka shkruajtur edhe mami i Dea Mishel.

Dea teksa lexon mesazhin ku e ëma i shkruante: “Ti luan butë dhe bukur e mençura ime, më ka marrë malli shumë të dua, Lori”. Kaq ka mjaftuar që Dea të shpërthejë në lot. Ndonse ka treguar se kishte shumë nevojë për fjalët e saj dhe i mungojnë shumë bisedat me të.

Ndonse edhe Luizi me Oltën kanë thënë se Dea është shumë e fortë dhe kanë përshëndetur. Kaq ka mjaftuar dhe Dea menjëherë i ka thënë mamit: O ma, do shkoj në finale!

8F77BB6E F375 4C4C 9F10 46ABDFE98CA4

AA13257E F94F 467D 9CB5 DE03D350EEFF

Të ngjashme