Kryefjala Logo

Dea Mishel në krahët e ish-it:Kapen ‘mat’ në Paris!

25 Dhjetor, 2023 | 11:16 am

Ish-konkurrentja e ‘Big Brother Vip’, Dea Mishel është rikthyer me ish- të dashurin e saj Islin me të cilin ka patur një lidhje 5 vjeçare.
Ka qënë Iconstyle që nxorri fotot ku dyshja janë fotografuar duke shijuar pushimet në Paris.

Ajo e ka komentuar ndarjen e tyre edhe në BBVA ku shprehej se mosmarrëvesgjet dhe xhelozia solli ndarjen,por mesa duket kanë vendosur ti japin një tjetër mundësi njëri tjetrit.

“Unë vetëm ashtu mund të jem e lidhur me dikë. Por nuk them dot fjalë të këqija për atë, pavarësisht se vuajta shumë kur u ndava. Pavarësisht se ai më bëri mua që ta shaja sa se ke idenë. Por kur e kthej në kohë, nuk e shaj dot dhe s’e krahasoj dot. S’besoj që do njoh dikë aq të mirë sa ai, ma neverit çdo mashkull tjetër”, shprehej dikur Dea.
IMG 5478 IMG 5479

Të ngjashme