Kryefjala Logo

Dea Mishel i drejton thikën Luizit,ndjekësit të tmerruar!

11 muaj më parë

Që mes Dea Mishel dhe Luizit nuk ka raporte të mira dihet.
Që Dea mendon se mund të penalizohet të shtunën sepse në Primen e së martës u duk sikur mbrojti Luizin,na bëri të gjithëve për të qeshur dhe na kujtoi edhe njëherë sa të izoluar janë banorët brenda dhe nuk e kanë idenë më të vogël çfarë thuhet jashtë.

Dea prej të martës po kryqëzohet në rrjet për frazën”Unë nuk mund të jetoj me dikë që po vdes” ndërkohë ajo brenda mendon se i ka dhënë Luizit mbështjetje dhe kjo gjë do ta penalizojë…
Por nuk është kjo çështja.
Në TikTok po qarkullon një video e Dea Mishel e cila mban në dorë një thikë të madhe dhe kur Luizi kalon pranë saj ajo bën gjestin e nguljes duke ja drejtuar në bark.

Duket sikur ai nuk e ka parë këtë veprim që për njerëzit jashtë është skandaloz dhe i rreziksh.
Ndiqni videon:

Të ngjashme