Kryefjala Logo

Dea Mishel dhe Krist Dragoti sqarojnë për herë të fundit marrëdhënien e tyre!

3 muaj më parë

Pas daljes nga BB VIP Dea Mishel dhe Krist Dragoti u folën si çift. Por dyshja ka vendosur të reagojë për herë të fundit.

Ata shprehen se mes tyre nuk ka asgjë veç shoqërisë dhe kërkojnë mirëkuptimin e fansave të tyre. Pra ata janë miq, të paktën kështu thonë.

E675F820 B935 4D56 9B68 F17E8326B237

Të ngjashme