Kryefjala Logo

Dasmë në horizont? Flet Ledri Vula

3 Tetor, 2023 | 1:42 pm

Ledri Vula mbetet një nga artistët më të famshëm dhe të dashur të publikut.

Së fundmi duket se kemi të reja sa i përket jetës dhe karrierës së artistit, shkruan artistetshqiptare.com

Në një intervistë të dhënë për Artistët Shqiptarë, Ledri zbuloi se tashmë ka ri-filluar bashkëpunimin me një prej menaxherëve më të njohur të artistëve, Faton Shoshin.

Ledri gjithashtu foli edhe për planet e së ardhmes si dhe mundësinë për të organizuar një dasëm me Sarën.

Të ngjashme