Dasme jugu ne BB VIP, puthje e skena te nxehta mes Donaldit dhe Beatrix

10 muaj më parë

Mbremjen e sotme BB VIP u ka thene banoreve te organizojne nje dasme jugu dhe ata kane zgjedhur te martojne Beatrixin dhe Donaldin.

E teksa zhvillohej dasma nuk munguan skenat e nxehta dhe puthjet mes ciftit te ri. E pra mesa duket ata sapo konfirmuan marredhenien mes tyre, se cdo te ndodhe mbetet per tu pare.

Të ngjashme