Kryefjala Logo

Dasmë e sabotuar? Familjarët e Luizit mungojnë në dasmën e tyre

7 Maj, 2023 | 1:11 am

Mbrëmjen e sotme Luizi dhe Kiara janë martuar ku sigurisht ceremonia është mbajtur në tarracën e bashkisë. Çifti kanë patur edhe një performancë speciale nga Elvana Gjata.

Mes shumë miqsh dhe familjarësh të Kiarës, ajo që na bëri përshtypje është fakti se njerëzit e Luizit mungojnë. Askush nga familjarët e tij nuk ka qenë prezent, as nëna e tij e cila i bëri surprizë javën e kaluar.

Tani më dilema është nëse Kiara ka zgjedhur të mos jenë prezentë, apo ata kanë vendosur të mos shkojnë pasi nuk kanë qenë dakort për këtë dasmë?

Të ngjashme