Kryefjala Logo

Dasma mbaroi. Venera dhe Lindi nisen për muaj mjalti

18 Tetor, 2023 | 12:49 pm

Pas shumë vitesh sëbashku Venera Lumani dhe Lindi Islami kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë më 7 tetor.

Ata organizuan një dasmë në bregdetin Durrësit, në një ceremoni tradicionale dhe pa bërë shumë zhurmë mediatike. Por pad dasmës siç e do dhe zakoni Lindi dhe Venera janë nisur për muaj mjalti.

Si gjithnjë edhe këtë herë këngëtarët kanë vendosur të shkojnë larg dhe si destinacion i tyre i dashurisë këtë herë janë përzgjedhur Filipinet. Me shumë mundësi edhe nga ky destinacion ata do të kthehen me ndonjë klip të ri.

Çifti u njoh në vitin 2012 në “The Voice of Albania” dhe që prej atëherë nuk i janë ndarë më njëri-tjetrit. Në qershor të vitit 2018, ata njoftuan se ishin fejuar.

Të ngjashme