Kryefjala Logo

Dasma dhe divorci i paqartë i ish-banores së Big Brother Vip

2 vite më parë

Xheisara është këngëtarja që mori pjesë në Big Brother Vip duke u futur më vonë nga të tjerët dhe qëndrimin nuk e pati shumë të gjatë.

Brenda në shtëpi nuk krijoi konflikte,polemika apo lajme,vetëm njëherë kujtojmë kur preku këmbën e Arbrit dhe ai u ofendua nga gjesti.

E vetmja gjë që mësuam nga Xheisara ishte dashuria e madhe për muzikën dhe jetën e vështirë që kishte kaluar për tu bërë këngëtare.

Por,a e dinit ju se Xheisara paska qënë e martuar?
Në fakt u përfol ,po se kush se si mbeti e paqartë.
Epo tani që e dini se ka qënë e martuar po ju themi se ajo është divorcuar.

E ftuar në emisionin “Jeto me Orën”,na rrëfeu se ishte martuar pasi mamaja i kërkonte burrë dhe ishte ndarë se ai që gjeti nuk i pëlqeu mamasë.

E di,e humbëm fillin edhe ne.
Ndiqni videon

Të ngjashme