Kryefjala Logo

Dashuria e parë nuk harrohet… Pas 9 vitesh Kida rikthehet me…

10 Gusht, 2023 | 10:58 am

Gjërat e para në jetë është e vështirë të harrohen. Ishte vetëm 16 vjeçe Kida kur solli bashkëpunimin e saj të parë me Mc Kreshën “Rikthejmë na”. Kënga u bë hit dhe Kida sensacion i muzikës, duke u bërë sot një nga artistet më të komentuara të showbizit. Dhe ja ku jemi pas 9 vitesh Mc Kresha dhe Kida sjellin sot këngën “Fluturu” krah edhe Lyrical Son. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja nëpërmjet fotove në Instagram, prandaj dhe jemi gjithë sy e veshë nga artistët për të parë se çfarë kanë realizuar këtë herë. Edhe pse këngëtarja i ka bërë të ditur gazetarëve se kjo këngë do të jetë një hit.

IMG 5493 IMG 5479 IMG 5478

Të ngjashme