Kryefjala Logo

“Dashuri dhe urrejtje”:Fluturojnë ofendimet midis Santianës dhe Bucit!

5 Janar, 2024 | 9:50 am

Debati mes Bucit dhe Santianës brenda shtëpisë së Big brother Vip Kosova ka degraduar në ofendime.  Ata madje ju drejtuan njëri-tjetrit edhe me epitete, ndonëse raporti i tyre ka qenë shumë i mirë.

“Ti je mashtrues, ti dyfytyrësh, ti manipulues dhe besëprerë”, iu drejtua Santiana.

Ndërsa, Buci e pyeste: “Më trego se pse jam besëprerë, pse nuk po rri më me ty? Unë krejt gjërat ti kam mësuar ty, javën tjetër do të të përcjellë ty”.

“Nuk mundesh me më përcjellë, kurrë. Kjo është vetëm në ëndrrat e tua. Ti je si Ganiu, kërcen si tupan”, iu kundërpërgjigj Santiana.

Të ngjashme