Kryefjala Logo

“Dancing with the stars” si një libër i hapur:Zbulohet konkurentja e parë?!

16 Shtator, 2023 | 10:25 am

Prej nga filluan zërat se “Dancing With the Stars” do kishte sezonin e tij të dytë,emrat e konkurentëve nuk i kanë shpëtuar dot syrit të mediave rozë.

Ka qënë “Kryefjala” portali që shpesh ka zbuluar emrat që do të vallëzojnë në pistën e kërcimit këtë vit dhe sërisht kemi të reja.

Konkurentja e parë e spektaklit do të jetë një bjonde aspak e panjohur për publikun dhe pa ju mbajtur më tepër pezull,po ju themi se bëhet fjalë për Ina Kollçakun.

Suksesi i saj nisi pas “Për’puthen” dhe mesa duket do të jetë nën moderimin e Bora Zemanit për një tjetër sukses.

Të ngjashme