Damiano Agalliu flet per ish konkurrentin e Perputhen: Nuk e duroj dot, me kerkoi xhupin borxh!

2 vite më parë

Në emisionin Showbiz në RTV Ora ishte i ftuar  ish-konkurenti i Big Brother 8 Damiano Agalliu, gjatë bisedes ai eshtë pyetur për personazhin publik që nuk e meriton famën.

“ Do të përmend dikë qe nuk e duroj dot. Ai është Lulzim Jasharin, nuk është tipi im, pastaj më ka kërkuar dhe xhupin borxh”–  ka treguar Damiano.

Lulzim Jashari eshte konkurrent i Perputhen 1, i cili shprehu ndjenjat per Antoneten dhe me pas ishte ajo qe e skualifikoi. Pas kesaj eksperience konkurrenti nga Kosova vazhdon te shoqerohet me njerez te njohur te showbizit.

Damiano gjithashtu ka komentuar në studio edhe komentet pikante lidhur me konkurentët e “Perputhen” . Damiano foli edhe për sherrin me Melisa LLeshin, nëse ajo e kishte kontaktuar në privat dhe me moderatoren Bora Zemani.

Të ngjashme