Kryefjala Logo

Dalina Buzi e thotë troç: Sot më lodhët!

10 Dhjetor, 2022 | 12:02 am

Dalina Buzi anëtarja e jurisë së “Dancing with the Stars” ka qenë sot më kritikja në këtë program. Edhe pse mbrëmja e sotme i kushtohej mikeshës së saj, Elvana Gjata duket se Dalina s’ka marrë sonte energji pozitive.

”Shkurt më lodhët sot”, tha Dalina në fund të kërcimit të Julka Gramos, të cilën e vlerësoi me notën gjashtë, por Dalina ka kritikuar sot të gjashtë Vip-at e Dancing.

Ndërkohë Elvana Gjata i ka vlerësuar konkurrentët meshkuj me 9 pikë dhe konkurrentet vajza me 10 pikë. Ylli i popit realizoi edhe dy performanca të cilat u duartrokitën nga publiku.

Të ngjashme