Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Po behet nami! Dalin te gjitha faktet si filloj sherri i Bora Zemanit dhe Donald Veshaj

Bora Zemani dhe Donald Veshaj jane nje nder ciftet me te perfolur te showbizit, ose me sakt ish cifti, sepse tani jane armiq te perbetuar.

Fillimisht u tha se ndarja e tyre erdhi per shkak te nje sherri qe kishte ndodhur ne shtepi ku Donaldi kishte marr valixhen dhe ishte larguar. Por nuk ka mjaftuar me kaq!
Fillimisht ata kane fshire fotot me njeri tjetrin dhe nuk e ndiqnin me njeri tjetrin ne Instagram.

Shpeshhere ata kane hedhur kunja kundrejt njeri tjetrit ne rrjetet sociale dhe jo vetem. Ne nje interviste me te vellain, Donaldi ka nenkuptuar se Bora ishte njelloj me te dashurat e tjera. Kaq ka mjaftuar qe Bora te postonte nje foto dhe poshte te shkruante ne anglisht: Heshtja eshte me e mir se gjepurat!

E teksa menduam qe kaq ishte, Bora ka vazhduar serish me kunjat e saj nepermjet fotove. Ajo ka publikuar nje foto te ngjashme me ate te disa diteve me pare dhe shkruan:

“Ajo nuk po kërkonte një kalorës, ajo po kërkonte një shpatë”. Ky shkrim u konsiderua si “kunjë” ndaj Donaldit, i cili nuk e vonoi shumë reagimin e tij. Teksa ka postuar një foto në Instagram, Donaldi ka shkruajtur: “Kerkohet nje vend pune per nje person qe gjen quotesa anglisht. Te interesuarit ne dm ose wp!”

Ne beme gati kokoshkat sepse situata duket e nxehte, por se cfare ka ndodhur konkretisht mezi po presim ta marrim vesh.

Latest Posts

Don't Miss