Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Dalin provat:Alvisa publikon mesazhet me Hysenin dhe tregon arsyen se pse nuk e ka denoncuar

Ish konkurrentja  tashmë,tregoi ne emision se është keqtrajtuar nga Hyseni dhe pas përfundimit të spektaklit filloi të publikonte mesazhe dhe fotografi duke treguar historinë e lidhjes së saj me Bushin.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe nga bisedat e mëparshme me ish-partnerin, Hysenin.

Në fotot e postuara Alvisa i shkruan atij se ai e ka tradhëtuar atë, sharë, mashtruar dhe i ka bërtitur asaj të kohën.

Shkaku që nuk e ka denoncuar kanë qënë prindërit e saj.

Latest Posts

Don't Miss