Dalin pamjet,Kiara takohet me vjehrrën

5 muaj më parë

E shtuna mbrëmë mbajti emrin e Luizit dhe surprizës së madhe që mori duke takuar mamanë e tij përtej çdo parashikimi.
Në këtë takim mungoi nusja e shtëpisë,Kiara Tito,që nëpërmjet Instagrami-t ka treguar se e ka ndjekur.

Luizi e pyeti të ëmën nëse e kishte takuar Kiarën,por e ndryshoi menjëherë pasi do quhej informacion nga jashtë.
E mesa duket takimi ndodhi.
Në rrjete sociale qarkullon një foto ku duket në shëtitje Mamaja e Luizit dje Kiara dhe dikush i ka bërë foto.

886D1057 262F 4BFF A1B8 227203EE746B

Të ngjashme