Kryefjala Logo

Dalin pamjet e para të Klea Hutës nuse!

6 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme Klea Huta dhe Elgit Doda celebrojnë dashurinë e tyre në jug të Shqipërisë.

Ndonse vet çifti kanë vendosur të ruajnë pak privatësi në rrjet po qarkullojnë videot e para të Kleas nuse.

Të ngjashme