Kryefjala Logo

Dalin fotot e rezidencës së re të Rita Orës…

13 Nëntor, 2023 | 8:50 am

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi kanë blerë një rezidencë trekatëshe 5 milionë paund në Zelandën e Re. Prona e re e çifiti ndodhet në Auckland.

Prona e madhe ka katër dhoma gjumi, një pishinë, verandë, kopshte private, garazh të madh dhe pamje mahnitëse në të gjithë gjirin.

Shtëpia është ngjyrë gri e errët dhe është vendosur në një platformë trekatëshe në majë të shkëmbit dhe është e vendosur në dy të tretat e një hektari, me aksesin e saj në plazh.
IMG 8982

Të ngjashme