Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Dagz u puth me Einxhel qe mos largohej nga BB VIP, Meridiani hedh akuza te forta!

Mbremjen e djeshme Donaldi ka nxjerre ne nominim Ilirin, veten dhe Meridianin. Por kjo gje duket se nuk i ka pelqyer aspak ketij te fundit ku nuk ka ngurruar te hedhe akuza e te shaje banoret.

Ai ka diskutuar me Beniaden ku ka hedhur akuza se Dagz dhe Einxhel jane puthur vetem qe ai te mos dilte nga shtepia ne menyre qe publiku te lidhej me ngjarjen e tyre.

E pra Meridiani u zgjua, por le te shohim sa do i zgjase ky zgjim!

Latest Posts

Don't Miss