Dagz takohet per here te pare me vellain e Einxhel!

3 muaj më parë

Mbremjen e sotme ne Fun Club vec banoreve ka patur te ftuar dhe familjare te finalisteve.

Sapo vellai i Einxhel eshte futur ne studio, Dojna e ka pyetur nese eshte takuar me Dagz apo ende dhe ka qene Big Mama ajo qe ka marr Dagzin dhe eshte afruar tek Alois.

Ata e kishin lene te takoheshin kur Einxhel te dilte nga BB VIP por takimi ndonse i sikletshem dhe pa fjale sapo ndodhi!

Të ngjashme