Dagz publikon foto me te emen, komenti i Einxhel i habiti te gjithe!

1 vit më parë

Diten e djeshme Dagz ka publikuar nje foto me te emen duke uruar 8 Marsin.

Por ajo qe mori vëmendjen ishte komenti i Einxhel në postimin e partnerit dhe ‘vjehrrës’. “Dashuri e Pastër”, shkroi Einxhel duke e shoqëruar me një emoji me zemër.

E pra duket qarte se mes Einxhel dhe vjehrres se ardhshme ruhet nje marredhenie e mire.

Të ngjashme