Dagz ka dy fjale per Einxhel dhe Donaldin: Kam nje vella…

10 muaj më parë

Mbremjen e sotme pasi Einxhel ka folur nga spitali pas operacionit ajo eshte pershendetur edhe me Dagz i cili ndodhej ne studio.

Ai ka folur fillimisht me Einxhel dhe me pas ka kerkuar ti thote dicka Donaldit.

“Tash s’mund te te them beb se vetem beb s’je ti. Besoj e keni parasysh sa i pafuqishem jam ndjere une nga jashte dhe eshte shume e veshtire per mua. Dua ti falenderoj banoret qe me kane bere sikur une jam brenda me kujdesin ndaj Einxhelit. Ty te dua shume, behu e forte dhe te pres jashte. Kam thene kur kam dale qe ke jashte nje vella me u kujdes per Trixen dhe doja qe te kisha nje vella brenda te kujdesej per Einxhelin dhe ti e ke bere faleminderit shume!”- i ka then Dagz  nga studio.

Të ngjashme