Kryefjala Logo

Dafina Zeqiri zyrtarizon lidhjen e dashurisë?

7 Tetor, 2023 | 10:36 am

Dafina Zeqiri pas ndarjes nga Geek ka pushtuar titujt rozë me lajme për romancë me Kreshnik Gjergjin.

Disa herë janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrit mirpo këngëtarja ka hedhur poshtë thashethemet duke thënë se e ka kushëri.
Megjithatë ndjekësit dhe mediat nga postimet e saj janë të bindur se mes tyre ka një histori dashurie.

Së fundmi Dafina ka ndarë një imazh romantik ku shkruan:Duke menduar për ty. Mos ndoshta në këtë mënyrë Dafina zyrtarizoi lidhjen?

AB54EE53 62A8 4E1F 84BD 63E2CEAC5BF0

Të ngjashme